ديزاينستان
طراحي و بهينه سازي وب سايت


طراحي لوگو در كرج را با طراحان مجرب و حرفه اي ما تجربه كنيد. تيم ما با نمونه كارهاي حرفه اي بزرگترين و قديمي ترين شركت طراحي لوگو در كرج مي باشد.

آيا تا به حال يك برند بزرگ را بدون لوگو ديده ايد؟ قطعا همينطور است نديده ايد. لوگو تاثير بسيار زيادي را در معرفي يك برند در ميان رقابت هاي تبليغي دارد. طراحي لوگو در كرج مي تواند برند شما را به يك برند پر فروش در استان البرز تبديل نمايد به شرطي كه طراحي آن را به خوبي و با دقت انجام دهيد.

چه چيزي يك لوگوي بزرگ را براي يك برند بزرگ مي‌سازد؟ و مهم‌تر اينكه، چطور مي‌توانيد بهترين نماد براي يك محصول طراحي كنيد؟ لوگو عوامل و شرايط خاصي را مي بايست پيروي نمود تا به نتيجه دلخواه يعني همان لوگو رسيد.

چرا طراحي لوگو كرج مهم است


لوگوي شما اولين نقطه تماس شما با دنياي خارج است. اگر افراد با نام تجاري خود ارتباط برقرار كنند، احتمال اين است كه آن‌ ها به هر چيزي كه ارائه مي‌دهد، بازخورد نشان مي دهند. طراحي لوگوي بزرگ نيازمند تركيب پيچيده‌اي از مهارت‌هاي طراحي، نظريه خلاق و كاربرد ماهرانه است.  طراحي لوگو فقط يك زيرمجموعه كوچك از نام تجاري است، اما نشان تجاري يا علامت برند در كانون بيشتر طرح‌هاي تجاري قرار دارد.

زماني كه به فردي فكر مي‌كنيد كه بر زندگي شما تاثير گذاشته‌ است، تقريبا مطمئن هستيد كه مي‌توانيد ببينيد او چه شكلي بوده است. و به همين دليل، برندهايي كه ما اغلب از آن‌ها اجناس را مي‌خريم نيز همين است. ما مي‌توانيم به راحتي لوگو را با فكر كردن به تجربيات خود با محصول، شركت و يا خدمات، تصور كنيم.

جايي كه تنها تعداد معدودي شركت فعال در يك بازار يا يك موقعيت خاص وجود دارد، ممكن است صدها يا شايد هزاران نفر باشند كه همگي براي جلب توجه رقابت مي‌كنند، همه از ما مي‌خواهند اول به آن‌ها نگاه كنيم. اين امر نياز فزاينده به برندها را براي متمايز شدن از خود ايجاد مي‌كند بنابراين آن‌ها با رقبا اشتباه نمي‌كنند.

اين تمايز از طريق طراحي هويت برند – مجموعه‌اي از عناصري كه همگي با هم كار مي‌كنند تا تصوير متمايزي را در ذهن ما شكل دهند، به دست مي‌آيد. بسته به شركت مي‌تواند شامل يونيفرم، گرافيك خودرو، كارت‌هاي كسب ‌وكار، بسته‌بندي محصول، سبك عكاسي، تبليغات بيلبورد باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۳۵:۵۷ ] [ ديزاينستان ] [ نظرات (0) ]

فر ريلي پيتزا

به منظور پخت بهتر ، سريعتر و آسان تر پيتزا و حتي انواع هات داگ تنوري و سيب زميني تنوري از دستگاه فر ريلي پيتزا استفاده مي كنند. گارد استيل فر ريلي پيتزا به پخت يكدست و يكنواخت پيتزا و آبدار كردن آن كمك شاياني مي كند؛ چون گرما را به صورت كاملا يكنواخت به تمام سطوح پيتزا مي رساند و براي پخت بهتر، ديگر نيازي به برشته كردن پيتزا نخواهد بود.

پيتزا از دسته غذاهاي زودپز يا به اصطلاح فست فود مي باشد كه در ايران نيز طرفداران بسياري دارد. امروزه پيتزا در همه فست فودها و حتي رستوران ها قابل تهيه مي باشد. اين موضوع بديهي است كه پيتزا اولين بار در شهر ناپل ايتاليا پخته شد و از آنجا بود كه به ساير كشورها از جمله ايران فرستاده شد. امروزه پيتزا آنقدر در تمام دنيا مشهور و پرطرفدار است كه هيچ كس نمي تواند از خوردن آن چشم پوشي كند.

نوع پخت پيتزا تقريبا در همه جا يكسان است و در فست فود ها از فرهاي مخصوص استفاده مي كنند. فر ريلي پيتزا از دسته وسائلي است كه براي پخت پيتزا در فست فودها و رستوران ها استفاده مي شود.

نقش اصلي


مواد بكار رفته در پيتزا مي تواند نقش اصلي را براي طعم و مزه آن ايفا كند. اما اگر بهترين مواد را براي پيتزا استفاده كنيد اما از فرهاي غيراستاندارد براي پخت آن استفاده شود مطمئنا مزه آن بد خواهد شد و مشتريان خود را از دست مي دهيد. طعم و مزه پيتزا اصلي ترين مورد براي مشتري محسوب مي شود تا به مشتري دائمي شما تبديل شود.

علاوه بر پخت بهتر و يكنواخت پيتزا شما مي تواند به كمك اين محصول در طول روز پيتزاهاي بيشتري را بپزيد كه اين امر در راضي نگه داشتن مشتري تاثير بسزايي دارد زيرا مشتري شما ديگر وقت زيادي را صرف سفارش پيتزا تلف نمي كند.

طراحي فر ريلي پيتزا به گونه اي است كه كمترين فضا را در محيط شما اشغال ميكند. جنس بدنه آن از استيل بوده كه از كيفيت و استحكام زيادي برخوردار است و با پخت و پزهاي زياد كيفيت خود را از دست نمي دهد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۲۹:۳۶ ] [ ديزاينستان ] [ نظرات (0) ]

لباسكار

 

خريد لباسكار مناسب

صاحب يك كارخانه يا شركت توليدي هستيد و قصد خريد لباسكار راداريد؟ يا يك مجموعه خدماتي كوچك را داريد و به دنبال يك لباسكار مناسب هستيد!
اگر به عنوان يك مدير را رئيس به فكر خريد لباسكار هستيد بايد به شما بگوييم كه در گام نخست بايد لزوم داشتن لباسكار براي مجموعه ها را بررسي كنيم تا شما در انتخاب يك لباسكار مناسب با نگرشي بهتر اقدام كنيد.

لباسكار چيست؟

در تعريف لباسكار يا يونيفرم يك موضوع هائز اهميت است . ايجاد نظم در پوشش سازمان ها. لباسكار در واقع پوششي يكسان يا يكدست است براي پرسنل سازمان و ادارات.
لباسكار ها معمولا از جنس پارچه و با يك تم رنگي متناسب براي كاركنان يك مجموعه طراحي و دوخته مي شود.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۲۶:۵۶ ] [ ديزاينستان ] [ نظرات (0) ]
ميزبان اشتراكي و ميزبان ابري

تفاوت ميزبان اشتراكي(shared hosting) و ميزبان ابري(cloud hosting) چيست؟

ما در اين مطلب قصد داريم دو گزينه اصلي ميزباني وب را بررسي مي كنيم تا بتوانيد تصميم بگيريد كه كداميك براي شما بهترين است.

اين كه آيا شما در حال ساخت وب سايتهاي بزرگ تجارت الكترونيك يا يك سايت ساده براي نمونه كارهاي طراحي هستيد، انتخاب ميزباني مناسب ضروري است. اين روزها احتمالا انتخاب شما بايد بين ميزبان ابري و ميزباني اشتراكي باشد، اما تفاوت چيست؟

ميزبان ابري چيست؟

تمايز حياتي خدمات ميزباني ابري اين است كه آنها توانايي محاسباتي را از يك مجموعه اي از منابع اختصاص داده شده به صورت پويا در يك شبكه بزرگ از اجزاي فيزيكي، و نه يك مجموعه ثابت از سخت افزار، به دست مي دهند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۵۰:۱۰ ] [ ديزاينستان ] [ نظرات (0) ]
رنگ در طراحي سايت

چيزهايي كه راجع به نقش رنگ در طراحي سايت بايد بدانيم :

آيا شما بيشترين رنگ را در طرح هاي خود داريد؟

موفقيت در هر قطعه از ارتباط بصري بستگي به رنگ دارد. تحقيقات در مورد تاثير رنگ در بازاريابي به ما مي گويد كه به طور متوسط ​​فقط ۹۰ ثانيه طول مي كشد تا تصميم ناخودآگاهي در مورد يك محصول گرفته شود و ۶۲ تا ۹۰ درصد از اين تصميم ها تنها بر اساس رنگ مي باشد.

در نتيجه، افزايش دانش شما از تئوري رنگ و روانشناسي رنگ مي تواند راه طولاني براي كمك به افزايش تبديل، و در بسياري از موارد مي تواند قابليت استفاده از رابط كاربري شما را بهبود ببخشد.

در هنگام تصميم گيري رنگ در طرح هاي خود، برخي از عوامل ضروري است كه در ذهن داشته باشيد.

درك مخاطبان شما از معناي رنگ

هنگامي كه بحث طراحي پيش مي آيد، يكي از چيزهايي كه شما مطمئن هستيد در مورد آن بحث مي كند بحث رنگ است. چندين تلاش براي نشان دادن احساسات انسان در رابطه با رنگ انجام شده است. به طور گسترده اي، رنگ هاي مختلف تصورات گسترده اي را نشان مي دهند:

قرمز

  • – مفاهيم مثبت : انرژي، اشتياق، قدرت، گرما، هيجان
  • – مفاهيم منفي : خشم، تجاوز، ترس، شورش، شر
  • – موارد استفاده : مورد اورژانسي، تحريك اشتها، توقف سيگنال

زرد

  • – مفاهيم مثبت : خوشبختي، خوش بيني، گرمي، بازيگري، سرگرم كننده
  • – مفاهيم منفي : انتقادي، تنفر، بزدلي، بي صبري، بدبينانه، تحريك آميز
  • – موارد استفاده : روح روشن، نشان دادن بازيگري، نشان دادن گرما

سبز

  • – مفاهيم مثبت : رشد، زندگي، طبيعي، زمين، تعادل
  • – مفاهيم منفي : حرص، حسادت، غرور، بي تفاوتي
  • – موارد استفاده : نشان دادن رشد، نشان دادن اعتبار هاي زيست محيطي، سيگنال رفتن

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۴۷:۱۴ ] [ ديزاينستان ] [ نظرات (0) ]
كانال هاي YouTube كه شما براي طراحي وب سايت نياز داريد تماشا كنيد

كانال هاي youtube براي طراحي وب سايت منبع بسيار خوبي براي يادگيري در مورد طراحي وب سايت است. طراحان وب و توسعه دهندگان در يك سفر دائمي از كشف قرار دارند. هر چارچوب، ابزار يا تكنولوژي مورد استفاده قرار مي گيرد، شما مي توانيد تضمين كنيد نسخه جديد يا به روز رساني وجود خواهد داشت. يا ممكن است يك جايگزين در بازار وجود داشته باشد كه توسط توده هاي خلاق تصويب شده است كه چشم انداز كار شما را بهبود مي بخشد.

آيا ميخواهيد React، JavaScript، Illustrator، UX و بيشتر ياد بگيريد؟ يا شايد شما هميشه مي خواستيد مهارت هاي تصويرسازي خود را بهبود ببخشيد تا بتوانيد پروژه شخصي خود را كه در دو سال گذشته روي دسكتاپ شما نشسته است، پايان دهيد. به هر دليلي، هيچ راهي بهتر از يادگيري دانش آموزان وجود ندارد. براي دسترسي سريع به برخي از آموزش هاي عالي، YouTube پلت فرم كامل است.

۱ – DesignCourse

اين كانال توسط گروهي به نام Gray اجرا مي شود كه براي برخي از نام هاي بزرگ در يادگيري ويدئويي از جمله Pluralsight، LinkedIn Learning و Lynda.com كار كرده است. او آموزش كامل پشته توسعه، كه در اين مورد به شما كمك مي كند تركيبي از طراحي و توسعه آموزش از جمله UI/UX, front end dev- back end dev and graphic design. با فيلم هاي جديد هفتگي، هميشه ارزش چك كردن دارد.

۲ – DevTips

اگر شما هميشه براي پريدن به جهان جاوا اسكريپت ترسيديد، بايد از اينجا شروع كنيد. هنگامي كه ميزبان شما David و MPJ شما را به قلاب مي كشند، مي توانيد هر هفته بازگرديد و چيزي جديد به دست آوريد. بسياري از انواع و سطوح در اين كانال وجود دارد: شما مي توانيد ياد بگيرند كه چگونه با Adobe CC شروع به كار كنيد، برخي از نمونه سازي React را امتحان كنيد و انيميشن را با CSS كشف كنيد.

۳ – Gigantic

اگر طراحي فلت و انيميشن دوبعدي روي رادار يادگيري شما باشد، اين كانال داراي مقدار زيادي از اين آموزش ها براي ارائه است. آموزش هاي زيادي وجود دارد كه نشان مي دهد چگونه شخصيت هاي كارتوني را كه مي توانند شگفت انگيز باشند را ايجاد كرد. فراتر از طراحي شخصيت فيلم ها در طراحي لوگو توصيه هاي مفيد ي در آن وجود دارد.

۴ – Mike Locke

مايك لاك يك خواننده پرشور و مشتاق است كه طراح ارشد UI / UX با مجموعه مهارت هاي گسترده است. او همه چيز را در مورد طراحي UI بصري، تجربه كاربر، طراحي تعاملي، معماري اطلاعات، تحقيق و تجزيه و تحليل، XHTML / CSS و استراتژي و برنامه ريزي مي داند. كانال او بازتابي است از آنچه كه او از طراحي مي داند. لاك در طراحي UI / UX تمركز مي كند و بسياري از افكار و توصيه هاي معقول و منطقي ارائه مي دهد. به علاوه، اگر شما نياز به مشاوره حرفه اي داريد بايد نگاهي به اين كانال بندازيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۴۶:۰۱ ] [ ديزاينستان ] [ نظرات (0) ]

طراحي لوگو در كرج

طراحي لوگو در كرج با ما به شما بهترين راه حل هاي طراحي را ارائه مي دهد و به برند شما كمك مي كند كه به بهترين شكل خود را از لحاظ بصري ارائه دهد. مهم نيست كه صنعت و كسب و كار شما چيست، خدمات ما در طراحي لوگو در كرج خدمات تخصصي و اختصاصي ويژه اي براي شما است و باعث خواهد شد كه مخاطبان شما يك ديد كلي را از برند شما پيدا كنند. تيم طراحي لوگو ديزاينستان در محيطي كار مي كند كه در آن خلاقيت و رضايت مندي مشتريان بيش از هر چيزي حائز اهميت است.

هويت نام تجاري منحصر به فرد خود را با طراحي لوگو سفارشي خود ارتقا دهيد
لوگو نه تنها يك نماد است، هويت است و ما مي دانيم هويت شما بايد منحصر به فرد، سازنده و مناسب براي دنياي شركت هاي بزرگ باشد. لوگوي شما ماموريت شما را براي امروز و ديدگاه فردا نشان مي دهد.

لوگو يكي از مهم ترين عناصر نام تجاري است، اين اولين نقطه تماس براي مشتريان شما است كه نگاه و احساس را براي نام تجاري شما تنظيم مي كند. آرم هاي سفارشي كه براي كسب و كارها ايجاد مي كنيم، اغلب براي سال ها ستايش مي شود و مشتريان اظهار داشتند كه سبك حرفه اي متمايز اين طرح ها به آنها كمك كرده است.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۸:۰۹ ] [ ديزاينستان ] [ نظرات (0) ]

سئو در كرج

سئو چيست؟ واژه SEO مخفف عبارت (Search Engine Optimization) به معني بهينه سازي موتور جستجو مي باشد و بهينه سازي موتور جستجو (SEO) هنر و علم گرفتن هدفمند ترافيك وب سايت از نتايج جستجوي موتورهاي جستجو است.

چرا سئو مهم است؟
تقريبا ۷۰٪ از كل بازديد از وب سايت شما از طريق جستجودر گوگل ايجاد مي شود و اگر ترافيك را از ساير موتورهاي جستجوگر محبوب (مانند بينگ، ياهو و يوتيوب) را اضافه كنيد، ۸۰ تا ۹۰ درصد از كل ترافيك يك سايت از طريق يك موتور جستجو حاصل مي شود.

براي به دست آوردن يك وب سايت بهينه سازي شده براي جستجو، بسيار مهم است كه نيازهاي اساسي براي مشاهده آنلاين را درك كنيد. چگونه مي خواهيد از ترافيك وب سايت كسب درآمد كنيد؟ هنگامي كه اهداف كسب و كار تعريف مي شود، وقت آن است كه يك استراتژي سئو ايجاد شود كه فرصت هاي شما را به حداكثر برساند. هنگامي كه استراتژي توسعه يافته است، مي توانيم يك فرآيند بهينه سازي موتور جستجوي خلاقانه را براي رسيدن به اين اهداف تجاري آغاز كنيم.

سئو در كرج


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۵:۴۵ ] [ ديزاينستان ] [ نظرات (0) ]

عكاسي صنعتي در كرج

عكاسي صنعتي چيست و چرا مهم است؟
عكاسي صنعتي در كرج با عكاسي ديجيتال و خدمات تصويري براي مشتريان صنعتي و تجاري و خدمات ديگر را با ما تجربه كنيد. عكاسي صنعتي يك زمينه تخصصي عكاسي است كه امكان برقراري ارتباط با مشتريان و ديگر شركت ها را فراهم مي كند و روند صنعتي، ماشين آلات و تكنيك هاي آنها را نشان مي دهد. عكس هاي اين حوزه از عكاسي نه تنها بايد با درخشان و با برجستگي هاي متوالي براق باشند، بلكه بايد به طور مؤثر در كمتر از يك ثانيه با مخاطب خود ارتباط برقرار كند. به همين دليل است كه اين نوع عكس ها نياز به يك عكاس ماهر دارند كه سال ها تجربه عكس برداري از ماشين آلات صنعتي، مكان ها و فرآيندهاي توليد را داشته باشند.

يكي از دلايل اينكه شركت ها يك عكاس صنعتي را استخدام مي كنند نياز به يك وب سايت خوب است كه به طور موثر محصولات و خدمات خود را نشان مي دهد. ما با عكاسي صنعتي در كرج مي توانيم بر روي هركدام از بروشورها و پوسترها چاپ كنيم، اما حضور آنلاين قوي براي كسب و كارها در جامعه اجتماعي ما ضروري است. عكاسان صنعتي مسئوليت داشتن يك وب سايت شركتي را با گرفتن عكس هاي حرفه اي از محصولات، ماشين آلات و يا تجهيزات كه مي تواند كمك به كسب و كاركند را مي پذيرند و كمك بسيار زيادي به موفقيت آن وب سايت مي كنند.

عكاسان صنعتي عكس هاي محصولات، ماشين آلات، تجهيزات و كاركنان را مي گيرند. سپس اين عكسها در وب سايت ها و براي بازاريابي در مجلات، بروشورها، تبليغات و پست هاي رسانه هاي اجتماعي مورد استفاده قرار مي گيرد. عكاسي صنعتي در صنايع مختلف، از جمله ساخت و ساز، معدن، توليد، انرژي و حمل و نقل، رايج است. هر شركت صنعتي مهم نياز به عكس برداري از عمليات خود دارد، و به عنوان تكنولوژي و اتوماسيون ادامه توسعه، نياز به اين تصاوير افزايش مي يابد.

عكاسي صنعتي مهم است، زيرا تكنولوژي، نوآوري و كار سخت را پشت سر گذاشته است تا نشان دهد در پشت فرآيندهاي صنعتي چه كارهايي انجام مي شود. اكثر مردم از آنچه در پشت صحنه صنايع وجود دارد آگاه نيستند و عكس هاي صنعتي مي تواند آنها را در يك نور منحصر به فرد و جالب نشان دهد كه ما با عكاسي صنعتي در كرج اين كار را به بهترين شكل ممكن براي شما انجام مي دهيم.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۲:۴۲ ] [ ديزاينستان ] [ نظرات (0) ]

طراحي سايت در كرج

طراحي سايت در كرج
اين كه آيا شما يك مدير شركت تبليغاتي، يك مدير رستوران، يك پزشك يا هر گونه كسب و كار كه نياز به حضور آنلاين را داريد، يك پيشنهاد كاملا سفارشي براي نيازهاي شما ايجاد مي كنيم. ما علاقه مند به شناختن شما و كسب و كار شما هستيم تا بتوانيم بهترين راه حل را ارائه دهيم. هر راه حل يكسان نيست و هر مشتري نيازهاي يكساني را ندارد.

طراحي سايت آموزشي
چرا آموزشگاه ها حتما نياز به وب سايت دارند؟
وب سايت آموزشگاه قطعا بهترين جايي است كه مي تواند به معرفي فعاليت ها و سوابق و مزاياي آموزشگاه نسبت به آموزشگاه هاي رقيبان بپردازد. امروزه اكثر مردم بويژه دانشجويان و دانش آموزان براي تحقيق و كسب اطلاعات و تصميم گيري در انتخاب يك آموزشگاه معتبراز جستجو در اينترنت و نگاه كردن به وب سايت آت آموزشگاه استفاده مي كنند.

بنابراين در نزد دانشجويان و دانش آموزان اولين چيزي كه نقش بسزايي در جذب به آن آموزشگاه ايفا مي كند وب سايت آن آموزشگاه مي باشد، مخصوصا اينكه آن وبسايت به خوبي طراحي شده باشد و بخصوص در نتايج جستجوي گوگل توانسته باشد كه جايگاه خوبي را كسب كرده باشد.

بهترين را براي اينكه افراد بتوانند براي آموزش رشته و مطالب مورد نظر خود فاصله هاي جغرافيايي را حذف كنند يا اينكه در هر مكان دلخواه و در هر زماني بخواهند به محتواي آموزشي مورد نظر خود دسترسي داشته باشند يا اينكه به دليل مشغله كاري يا به هر دليلي ديگري نمي توانند در كلاس حضور پيدا كنند، بهترين و تكميل ترين راه طراحي سايت آموزشي براي اين افراد است.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۵۹:۱۱ ] [ ديزاينستان ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر