ديزاينستان
طراحي و بهينه سازي وب سايت

وان و جكوزي

وان و جكوزي هميشه محبوب بوده اند و اين محبوبيت در حال افزايش است كه هر روز افراد بيشتر از عجايب وان و جكوزي و اثر آب درماني براي تسكين عضلات خسته، استرس دوباره، افزايش متابوليسم و بهبود سلامت كلي آگاه مي شوند. با اين وجود قبل از انتخاب وان جكوزي بايد به چند نكته فكر كنيد، از جمله طراحي وان و چگونگي تناسب آن با دكوراسيون كلي شما، نيازهاي برق و نوع موادي كه مي توانيد براي وان انتخاب كنيد.
اولين مواردي كه بايد قبل از انتخاب وان جكوزي مورد توجه قرار گيرد، طراحي خود وان و اطمينان از مطابقت آن با طراحي كلي سرويس بهداشتي است. وان و جكوزي قسمت برجسته اي از سرويس بهداشتي خواهد بود، بنابراين ضروري است كه رنگ آن متناسب با دكوراسيون عمومي باشد. همچنين بايد به شكل و سبك توجه شود. اگر دستشويي شما به سبك مدرن ساخته شده باشد.
وقتي صحبت از نياز به برق جكوزي مي شود ، اطمينان از وجود نيروي كافي در دسترس براي فعال كردن جت هاي ماساژ بسيار مهم است. يك قانون خوب اين است كه براي هر بيست جت بايد يك پمپ جداگانه وجود داشته باشد و بديهي است كه در صورت عدم كافي بودن منبع تغذيه ، فشار وارد مي كند. نكته اي كه بايد بخاطر بسپاريد اين است كه استفاده از يك متخصص داراي مجوز براي نصب وان براي اطمينان از استاندارد بودن منبع تغذيه و نصب ايمن آن، از نكات حائز اهميت است.


وان و جكوزي در انواع مختلف مواد موجود است. بسياري از اين مواد مي توانند ظاهري منحصر به فرد به سرويس بهداشتي اضافه كنند، اما از نظر قابليت استفاده از وان اكريليك استاندارد توصيه مي شود. اكريليك نه تنها به طور طبيعي براق است، بلكه از نظر شيميايي نيز غير غابل نفوذ است. وان اكريليك نه رنگ مي بازد و نه لكه دار مي شود.

حدودا ۱۵ سالي مي شود كه وان و جكوزي حمام در ابعاد كوچك و بزرگ وارد بازار شده است. اين وان جكوزي ها مانند نمونه هاي موجود در استخرها و باشگاه هاي ورزشي مي باشند كه براي كساني كه مي خواهند به صورت مستمر و روزمره در داخل آپارتمان و منزل مسكوني خود استفاده كنند.

آخرين نكته اي كه بايد هنگام انتخاب وان جكوزي خود در نظر بگيريد اين است كه چه نوع لوازم جانبي اختياري را مي خواهيد نصب كنيد. امروزه جكوزي ها داراي ويژگي هاي اضافي متنوعي هستند كه باعث مي شود حمام كردن بيش از يك تجربه مبتني بر آب باشد. برخي از وان و جكوزي ها داراي نور ماتريس LED هستند كه جلوه هاي روشنايي را ارائه مي دهد، كه مي تواند براي تهيه كروموتراپي برنامه ريزي شود.
اكثر جكوزي هاي مدرن همچنين با سيستم اوزوناتور ، يك ماده ضدعفوني كننده طبيعي ارائه مي شوند كه استفاده از ساير مواد شيميايي را تا حد خوبي كاهش مي دهد.

وان و جكوزي ها داراي چه امكاناتي مي باشند:

جكوزي‌هاي مدرن داراي تجهيزات و امكاناتي هستند كه باعث ايجاد تفاوت آن ها با جكوزي ها قديمي تر شده است.

جت و ماساژور:

امواجي كه به علت جت و ماساژور ها داخل آب جكوزي ايجاد مي شود سبب خاصيت آب درماني جكوزي مي شود، ماساژور ها به دو دسته تقسيم مي شوند:

  • ماساژور كناري
  • ماساژور كف

سيستم تزريق گاز ازن به منظور استرليزه كردن آب :

  • چراغ‌هاي زير آب
  • چراغ‌هاي پس‌زمينه
  • صفحه كنترل كامپيوتري
  • راديو

اسپيكر ضدآب:

مي توانيد با استفاده از اين آپشن اهنگ مورد علاقه خود را وقتي داخل جكوزي قرار داريد گوش دهيد و با آرامش داخل آب دراز بكشيد.

بالشتك زيرسري :

براي راحتي افراد از بالشتك هاي زير سري استفاده شده تا شخص در آرامش بتواند داخل جكوزي و وان قرار گيرد.

قيمت وان و جكوزي

قيمت مدل هاي مختلف وان و جكوزي به عوامل مختلفي بستگي دارد، جنس، گنجايش، امكانات و آپشن هاي مختلف و … مجموعه اي از عوامل هستند كه بر قيمت وان و جكوزي تاثير مستقيم دارند.

خريد و فروش وان و جكوزي در سايت ايو كالا

مشتريان عزيز مي توانند با مراجعه به سايت اُيو كالا تمامي اطلاعات مورد نياز براي خريد وان و جكوزي را كسب كرده و وان مورد نظر خود را انتخاب كنند سايت اُيو كالا با در نظر گرفتن سليقه هاي مختلف و ارائه طيف گسترده اي از محصولات فضايي را براي خريد امن و ايمن در شرايط كنوني كرونا ايجاد كرده است تا مشتريان عزيز بتوانند با خيالي آسوده و راحت به خريد خود بپردازند.

اجزاي تشكيل دهنده وان و جكوزي

  • پانل : به ديواره هاي وان و جكوزي گفته مي شود.
  • شاسي: اسكلت كلي وان و جكوزي است كه از جنس تمام استيل مي باشد و خاصيت ضد زنگ زدگي و ضد پوسيدگي را دارا هستند.
  • پمپ: وظيفه پمپ ها داخل جكوزي انتقال آب با فشار بالا به داخل جكوزي مي باشد.
  • جت ها:‌ در واقع تفاوت وان و جكوزي وجود جت داخل جكوزي است كه خاصيت آب درماني دارد.

انواع وان و جكوزي از نظر جنس

وان ها از نظر جنس به چند دسته وان كامپوزيتي، وان پليمري، وان فايبرگلاسي، وان فولادي، وان چدني، وان چوبي و سنگي تقسيم مي شود كه هر يك به طور مجزا درباره توضيح داده شده است.

وان و جكوزي كامپوزيتي :

وان هاي كامپوزيتي در دسته وان هاي مدرني هستندكه به تازگي وارد بازار شده است و از نظر وزني از وان هاي چدني خيلي كم وزن ترمي باشند و بسيار كاربردي و محبوب هستند ، در ساخت وان هاي كامپوزيتي از فولاد سنگين و لايه پرسلان استفاده مي شود، هدف از ساخت وان هاي كامپوزيتي ايجاد وان هاي بادوام و مقاوم است.

وان و جكوزي پليمري :

وان هاي پليمري وان هايي هستند كه در ساخت آن ها از سنگ هاي مرمر وگرانيت استفاده مي شود هزينه ساخت وان هاي پليمري بالاتر از وان هاي پلاستيكي است وان هاي پليمر سطح صافي ندارند و همين موجب مي شود بعد از مدتي باعث ايجاد لايه اي بر روي وان شده و باعث شكستگي وان شود.

وان و جكوزي فايبرگلاسي :

يكي از موادي كه بسيار در وان ها به كار مي روند فايبرگلاس است، فايبرگلاس يا همان پلاستيك بسيار قابل انعطاف مي باشند
و به همين دليل سازنده هاي آن مي توانند به راحتي به آن شكل دهند و آن را در طرح هاي مختلف ايجاد كنند، وان هاي فايبرگلاسي داراي وزن پاييني مي باشند اما نظافت وان هاي فايبرگلاسي كمي سخت است و با هر مواد شوينده اي نمي توان آن ها را تميز كرد.

وان و جكوزي فولادي :

وان هاي فولادي از فولاد ضد زنگ درست شده اند و وزن بيشتري نسبت به وان هاي پلاستيكي دارند و داراي قيمت مناسبي مي باشند اما به صورت دما آب را كاهش مي دهند چرا كه گرما به سرعت از فولاد انتقال پيدا مي كند.

وان و جكوزي چدني :

وان هاي چدني مانند وان هاي فولادي با لايه پرسلان پوشش داده مي شود و داراي استحكام بالايي مي باشد
وان هاي چدني داراي وزن زيادي مي باشند و مانند فولاد گرما را انتقال مي دهند اما اين انتقال گرما فقط يك بار صورت مي گيرد و در طولاني مدت گرما را نگه مي دارد.

وان و جكوزي چوبي و سنگي :

وان هاي چوبي و وان هاي سنگي وان هايي هستند كه بيش تر قابل توجه افرادي كه به سبك سنتي علاقه مند هستند.

وان ها از نظر ابعاد

وان ها از نظر ابعاد به سه دسته كوچك ، متوسط و بزرگ تقسيم مي شوند كه وان هاي كوچك در اندازه طول ۱۴۰ ، عرض ۷۶، ارتفاع ۳۸ اندازه استاندارد وان هاي كوچك است و وان هاي متوسط در اندازه طول ۱۵۲، عرض ۸۱، ارتفاع ۴۵ اندازه استاندارد وان هاي متوسط است و وان هاي بزرگ در اندازه طول ۱۸۲، عرض ۹۲ و ارتفاع ۵۱ اندازه استاندارد وان هاي بزرگ است.

منبع : اُيو كالا

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۲۴:۳۲ ] [ ديزاينستان ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : 3
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر