ديزاينستان
طراحي و بهينه سازي وب سايت

نمايندگي بيمه در كرج

نمايندگي بيمه ايران در كرج (كد نمايندگي : 33147) با مديريت خانم ليلا سادات حسيني با دو مدرك ليسانس (مديريت بازرگاني و حقوق) در سال ۱۳۸۹ مجوز صدور را اخذ و شروع به كار در عرصه خدمت رساني به هم وطنان خود كرده است نمايندگي بيمه ايران در كرج (كد نمايندگي : 33147) با مديريت خانم حسيني تا به امروز داراي يك دهه سابقه مي باشد.
با كارشناسي بيمه در همه بخش ها به فعاليت مي پردازد و آماده خدمت رساني به بيمه گذاران استان البرز مي باشد.
و شايان به ذكر است كه هدف اين نمايندگي كمك به افراد در مسير آينده نگري آن ها است تا با انتخاب بيمه ايران از حمايت ها و پوشش هاي بيمه استفاده كنند.

ابتدا بهتر است تصورمان از مشاور بيمه را مورد ارزيابي قرار دهيم. چرا كه مشاغل زيادي با اشتراكات فراوان در اين رشته وجود دارد مثل كارگزار بيمه و يا كارشناس بيمه. مشاور بيمه بيش از آن كه به كارشناس بيمه شباهت داشته باشد به كارگزاري بيمه شبيه است. اما كارگزار بيمه عنواني به مراتب كلي تر است. تفاوت كارشناس بيمه با مشاور بيمه در دو موضوع خلاصه مي‌شود اول آن كه كارشناس بيمه ممكن است به صورت رسمي به استخدام ارگان‌هاي دولتي مانند دادگستري درآيد در حالي كه مشاور بيمه يك شغل آزاد و مستقل محسوب مي‌شود. ديگر آن كه مشاور بيمه امري است براي فروش بهتر و راهنمايي افراد حقيقي و حقوقي در جريان بيمه اما كارشناس بيمه معمولا بعد از عمل بيمه گزاري كارآيي دارد.

تفاوت مشاور بيمه با كارگزار نيز در نوع خدمتي كه انجام مي‌دهند و يا اهداف آن نيست. مشاور بيمه تنها به مشاوره به عنوان راهنمايي و يك موضوع تبليغاتي مي‌پردازد در حالي كه كارگزار مستقيما به فروش بيمه اقدام مي‌كند.

با اين وجود بايد گفت مشاور بيمه فردي به نمايندگي از بيمه‌اي خاص است كه به مشتريان خود كمك مي‌كند تا بهترين انتخاب را در نوع بيمه‌ها داشته باشند. شايد اين گونه به نظر برسد كه بيمه گزاري امري ساده است اما هنگامي كه از پيچيدگي‌هاي آن سخن بگوييم نياز به اين شغل را بيشتر احساس خواهيد كرد. بنابرايم ناچاريم براي توضيح بيشتر انواع بيمه را به عنوان مقدمه اي بر ادامه مباحث به اختصار بيان كنيم.

بيمه در كرج :

شركت هاي بيمه در قبال پولي كه اشخاص و يا سازمان ها  به آن ها پرداخت مي كنند تعهد ميدهند كه در صورت خسارات احتمالي از آن ها حمايت كنند.

انواع بيمه در نمايندگي بيمه در كرج

بيمه آتش سوزي :

يكي از حوادث غير قابل پيش بيني در مناطق مسكوني آتش سوزي مي باشد كه چه بسيار افرادي كه بخاطر اين موضوع و به علت نداشتن بيمه خسارت هاي گزافي را متحمل شده اند در صورتي كه اگر خانه خود را از قبل بيمه آتش سوزي مي كردند مي توانستند خسارت ها را از طريق بيمه آتش سوزي جبران كنند.

البته لازم به ذكر است كه علاوه بر بيمه آتش سوزي منزل ، بيمه هاي آتش سوزي ديگري با نام بيمه آتش سوزي مراكز غير صنعتي مانند فروشگاه ها ، بيمه آتش سوزي مراكز صنعتي كه افرادي كه در استان البرز ساكن هستند در نمايندگي بيمه در كرج محل سكونت يا محل كار خود را بيمه آتش سوزي كنند كه درصورت نياز بيمه خسارت هاي وارد شده را پرداخت نمايد.

بيمه اتومبيل :

يكي ديگر از انواع بيمه ها، بيمه اتومبيل است كه چه بسيارند كساني كه به علت نداشتن بيمه اتومبيل دچار مشكلاتي شده اند.

بيمه اتومبيل يكي از بيمه هاي ضروري و كاربردي است چرا كه به علت حضور روز افزون اتومبيل ها در سطح شهر و اتوبان ها و همچنين زياد شدن تصادفات ناشي از ازدحام اتومبيل ها هر شخصي نياز دارد كه ماشين خود را نسبت به خسارات احتمالي در اثر تصادف با اتومبيل ديگر و يا حتي شخص بيمه كند تا در صورت بروز مشكل بتواند خسارات ناشي را بپردازد.

علاوه بر اين موضوع بيمه بودن موجب مي شود تا استرس شخص در هنگام رانندگي كم شود وجود استرس و اضطراب خود يكي از عواملي است كه موجب مي شود شخص تمركز اش را از دست بدهد.

بيمه درماني :

يكي ديگر از انواع بيمه ها بيمه درماني است كه اين بيمه همان طور كه از اسمش مشخص است كه براي درمان بيماري يا رفع صدمه هاي احتمالي كه به شخص وارد مي شود را پرداخت مي كند كه اين پرداخت شامل، مبلغ ويزيت ، دارو و…. در واقع تمام هزينه هايي كه شخص براي درمان خود بايد پرداخت كند.

كه نمايندگي بيمه در كرج با بيمه درماني اشخاص خيال مردم البرز را از پرداخت هزينه بابت درمان راحت كرده اند.

بيمه مسئوليت :

نوعي از بيمه است كه افراد در برابر اشخاص ثالث انجام مي دهند.

بيمه مسئوليت نوعي بيمه مي باشد كه افراد كارفرما كاركنان خود را از طريق اين بيمه ، بيمه مي كند و با خيالي آسوده در صورت ايجاد مشكلي براي شخص در محيط كاري پاسخگو مي باشد .

به اين منظور به اين اسم معروف شده است كه در واقع حمايت از مسئوليت كاري كه افراد در محيط كاري بر عهده دارند و در صورت بروز هر گونه مشكل جوابگو مي باشند.

بيمه مسئوليت داراي بخش هاي مختلفي مي باشد كه به صورت اختصاصي در مقاله بيمه مسئوليت به اين موضوع مي پردازيم.

بيمه حمل و نقل :‌

بيمه حمل و نقل يكي ديگر از انواع بيمه هايي است كه در نمايندگي بيمه در كرج موجود مي باشد كه در اين بيمه كالا و محموله اي كه از محلي به محل ديگر حمل مي شود را بيمه مي كند كه در صورت ايجاد مشكل و خسارت براي كالا بيمه حمل و نقل خسارت وارد شده را پرداخته مي شود.

بيمه حمل و نقل در نمايندگي كرج به دو دسته تقسيم مي شود كه بيمه حمل و نقل ساده و بيمه حمل و نقل عمومي اين دو دسته مي باشند.

بيمه پول در نمايندگي بيمه در كرج :

بيمه پول بيمه اي است كه  خسارت هاي وارده به نقدي و غير نقدي را پوشش مي دهد.

كه اين بيمه به دو دسته بيمه پول درراه و بيمه پول در صندوق كه اين بيمه ها بستگي دارد كه شما پولتان داخل بانك است يا اين كه به صورت نقدي دستتان مي باشد كه در هر دو صورت به هر دليلي مثل آتش سوزي و … برايش مشكلي پيش بيايد بيمه پاسخگو مي باشد.

اهميت مشاوران بيمه در چيست ؟

مشاوران بيمه نسبت به اخبار جديد و اطلاعات جديدي كه درباره بيمه مي باشد آگاهي بيشتري نسبت به افراد عادي دارند و همين امر موجب مي شود تا افراد زماني كه مي خواهند قرارداد و بيمه نامه اي را ايجاد كنند از مشاوران بيمه استفاده كنند.

حتي همين بي اطلاعي از اين موضوعات سبب مي شود كه شخص نتواند حق و حقوق بيمه خود را در يافت نمايد.

يكي ديگر از فوايد مشاوران بيمه اين است كه اين افراد آگاهي كاملي درباره قوانين و مقررات بيمه دارند و به همين دليل افراد مي توانند از مشاوران بيمه براي آگاهي كامل از قوانين و مقررات پيدا كنند.

گستردگي شركت هاي مختلف بيمه

به دليل افزايش شركت هاي بيمه افراد مي توانند از مشاوران بيمه استفاده نمايند تا بهترين انتخاب را در بين شركت هاي بيمه داشته باشند.

تنوع در انواع بيمه

به دليل گسترش انواع بيمه هاي مختلف مشاوره بيمه مي تواند به صورت شفاف و دقيق بيمه گذار با انواع  بيمه آشنا كند تا شخص بتواند بنا بر نياز خود از بيمه هاي مختلف استفاده نمايد.

تخصصي بودن بيمه نامه ها

مشاوران بيمه بيمه گذاران را نسبت به تعهدات لازمه در هر قرار داد  بيمه آگاه مي كنند.

البته لازم به ذكر است كه هر نوع بيمه داراي مشاوران ومتخصصان خاص خود مي باشد كه در اون حوزه داراي آگاهي كاملي مي باشند.

مشاوره بيمه خوب

دركل به دليل گستردگي مشاوران بيمه شما بايد قبل از آن كه مشاوري را براي مشاوره بيمه خود انتخاب كنيد بايد درباره آن ها  تحقيق نمايد و بهترين گزينه را انتخاب كنيد تا بتواند به شما كاملا آگاهانه مشاوره دهد و شما را كاملا راهنمايي نمايد يكي از مواردي كه در انتخاب مشاوران بيمه بايد در نظر داشته باشيد تجربه آن ها در اين موضوع مي باشد.

در نتيجه افراد متخصص در اين عرصه مي توانند به شما كمك كنند كه به بهترين نحو قرارداده بيمه خود را منعقد كنيد و از مزايا و فوايد بيمه خود استفاده نماييد.

مشاوران بيمه به شما درباره صفر تا صد بيمه تان آگاهي مي دهند و سبب مي شوند تا شما با آگاهي كامل تري قرار داد ببنديد.

بيمه يكي از مواردي مي باشدكه با آن كه بسيار كارآمد و كاربردي است اما خيلي از افراد از داشتن آن طفره مي روند و مي گويند كه چرا و چه لزومي دارد كه ما داراي بيمه باشيم بر فرض مثال مي گويند ما جوان هستيم و از سلامت كامل برخورد داريم چرا بايد داراي بيمه سلامت باشيم يا بعد از خريد ماشيني مي گويند ما كه رانندگيمان خوب است چرا بايد ماشين خود را بيمه بدنه كنيم.

برخلاف تماميه افكاري كه داشتيد بر فرض من كه سالمم من كه رانندگيم خوبه من كه وضعيت مالي خوبي دارم.

اما بايد بگوييم كه داشتن بيمه  موجب مي شود در صورت ايجاد خسارات  وحادثه هاي غيرقابل پيش بيني به كمك ما و خانواده ما بيايد و از ما حمايت كند.

  • بيمه ثبات مالي خانواده را تضمين مي كند

مهم نيست كه شما در ماه چقدر درآمد داريد يا چقدر پس انداز مي كنيد يه خطر بزرگ ممكن شما و خانواده تان را دچار مشكل كند.

اما اگر شما بيمه شده باشيد در زمان هايي كه دچار حوادث ناگوار مي شويد بيمه ثبات مالي خانواده شما را تضمين مي كند و نمي گذارد كه ظهور مشكلات غيرقابل پيش بيني بر زندگي شما تاثير منفي بگذارد اما اگر شما بيمه نداشته باشيد اتفاق هاي ناگهاني مي تواند تخريب گر شرايط مالي خانواده شما باشد و زندگي شما را از نظر مالي تحت الشعاع قرار دهد و در نتيجه مشكلات ديگري را نيز به دنبال داشته باشد.

  • بيمه باعث آرامش خاطر مي شود

وقتي انسان آرامش داشته باشد راحت تر مي تواند مشكلات و اتفاقات را حل كند بيمه اين ويژگي را به شما هديه خواهد داد چرا كه خيال شما را راحت مي كند و با اطميناني كه از پشتيباني و حمايت بيمه داريد آرامش خاطر پيدا خواهيد كرد.

همين موضوع كه باعث شود شما در صورت بيماري به جاي آن كه به فكر پرداخت هزينه هاي ناشي از بيماري باشيد به درمان فكر كنيد و خيالتان از نظر مالي راحت باشد باعث آرامش خاطر است حتي سبب مي شود كه درمان شما زودتر جواب دهد به اين خاطر كه وقتي شما استرس نداشته باشيد و جاي آن ارامش خاطر داشته باشيد بدن نسبت به بيمار سريع تر جواب خواهد داد.

 

  • بيمه در زمان هاي سخت استرس را كاهش مي دهد

در زمان حادثه و مشكلات افراد دچار استرس خواهند شد كه همين استرس باعث

بسيار از مشكلات روحي و جسمي مي شود و تاثير بسزايي بر انسان دارد حال اگر شما داراي بيمه باشيد به دليل آن كه مي دانيد كسي هست كه در صورت ايجاد حادثه از شما حمايت كند در نتيجه استرس شما كاهش پيدا خواهد كرد.

حال با توجه به صحبت هايي كه شد شما عزيزان قطعا متوجه اهميت بيمه شده ايد و اميدوارم كه اگر تا به حال به سراغ بيمه نرفته بوديد حال به فكر باشيد و خود را بيمه كنيد.

بيمه يك نوع برنامه ريزي مالي است يعني شما با استفاده از آن شرايط سخت و ناگوار خود را مديريت مي كنيد و در واقع مي توان گفت آينده نگر هستيد.

شايد بگويد كه آدم نبايد منفي فكر كند و اگر مثبت باشد اتفاقي برايش پيش نميايد اما لازم است بگويم كه در زمينه مثبت فكر كردن نيز بايد متعادل بود و اين موضوع را در نظر گرفت كه ممكن است شرايطي پيش بيايد كه شما نمي توانيد به هيچ وجه جلوي رويداد و حادثه ناگوار را بگيريد.

حال اگر با بيمه قرار داد داشته باشيد در اين مواقع به كمك شما خواهد آمد و از شما حمايت خواهدكرد.

در واقع مي توان گفت بيمه يك نوع پس انداز است كه در مواقع خطر به داد ما خواهد رسيد.

پس در نتيجه هر انسان و هر خانواده اي نياز دارد كه بيمه باشد و يكي از موارد ضروري و مهم در چرخه زندگي است.

مخصوصا در زندگي كنوني كه حوادث و اتفاقات ناگوار بيش از پيش به ما نزديك مي باشد پس ما نياز به حمايت داريم.

منبع : نمايندگي بيمه در كرج (حسيني)

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ آذر ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۵۷:۴۸ ] [ ديزاينستان ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : 8
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر